Звіти педагогічних працівників закладу

Звіт вихователя Вишневого КДНЗ «Дюймовочка»

про виконання плану роботи під час карантину для запобігання поширенню корона вірусу COVID – 19  з 30.03.2020 по 24.04.2020

Кошеленко Юлії Василівни

Роботу за вказаний період здійснювала відповідно до складеного індивідуального плану на час карантину.

Протягом даного періоду займалась самоосвітою. Опрацьовувала закордонні методичні рекомендації " Про халабуди та екоторби, або цікавинки освіти для сталого розвитку з Чехії» / Журнал Методична скарбничка вихователя №3 березень 2020р., опрацьовувала статтю « Що потрібно знати освітянам про дистанційну роботу?». Взяла участь в онлайн – платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

Упорядкувала документації з навчально-виховного процесу, з образотворчого мистецтва, папки по роботі з батьками.

Виховна та роз’яснювальна робота з батьками та дітьми проводилась дистанційно за допомогою соціальної мережі Viber відповідно до складеного плану. Проводилась дистанційна робота з батьками (організація виготовлення захисних масок), опрацювання та поширення у Viber групі для батьків правил під час карантину. Були розроблені та надані через Viber наступні консультації «Топ – 9 ідей, чим зайняти дитину вдома», «7 настанов, як доглядати за дитячими іграшками під час карантину», « Що батьки повинні знати про корона вірус ( консультують ВОЗ і МОН), « Як зміцнити здоров’я дитини після хвороби». Було запропоновано перегляд для дітей мультфільму «Імунітет», для батьків відео-паради по зміцненню імунної системи лікар Комаровський. Крім того, спілкувалась з батьками по телефону, дізнавалась про стан здоров’я дітей, з ким залишаються вдома під час карантину, чим займаються.

Робота з дітьми велась через надсилання завдань до спільної групи : з ліплення на тему « Весняна квітка. Пролісок», з аплікації «Політ у космос», з ліплення «Веселий клоун», з навколишнього світу «Посуд», з пізнаю світ природи «Рослини світу», з англійської мови перегляд відео « Вивчаємо числа для дітей від 1 до 10».

План роботи за вказаний період  виконано.

Звіт музичного керівника Вишневого КДНЗ «Дюймовочка»

про виконання плану роботи під час карантину для запобігання поширенню корона вірусу COVID – 19  з 24.03.2020 по 22.05.2020

Дацюк Світлани Петрівни

Протягом даного періоду займалась самоосвітою. Опрацьовувала закордонні методичні рекомендації  «Польський досвід, або Як музично вижити без музичного керівника» / Журнал Музичний керівник  №3 березень 2020р., опрацьовувала статті «Дистанційка для музичного керівника, або Карантин — не завада для продуктивної роботи», «Створюємо образ у музичному театрі», «Скануємо" музичну залу"," Зміцнюємо здоровя на музичних заняттях" та перегляд YouTube-каналів для самоосвіти.

Розробляла картотеку музичних привітань та картотеку музично-дидактичних руханок для дітей раннього та молодшого дошкільного віку.

Навчальна та консультативна робота з батьками та дітьми проводилась дистанційно за допомогою соціальної мережі Viber відповідно до складеного плану. Були проведені наступні консультації та надані через Viber:  «Співайте діткам перед сном», « Батьки – перші вчителі музичного мистецтва для своїх дітей», «Вплив музики на інтелект дитини». Було запропоновано перегляд танців, мультфімів, руханок для дітей, для батьків музичний плейлист з збіркою музичних композицій.

Робота з дітьми велась через надсилання завдань до спільної групи, завдання були з слухання музичних творів, співи, музичні руханки, танці. Всі завдання мали відео приклад для відтворення на сайті YouTube.

Протягом періоду карантину, відбувалась заміна вихователів, а саме з 16.04.2020 по 30.04.2020, з 06.05.2020 по 28.05.2020 . Всі завдання надсилались відповідно індивідуального плану.

План роботи за вказаний період  виконано.