Методична робота в ДНЗ

Розроблена система роботи з обдарованими дітьми,яка могла б виявити здібності дітей та створити умови для їх реалізації. Працюючи в цьому напрямі педколектив виходив з того,що кожна дитина по – своєму здібна. Головне виявити в чому саме. Отже до дітей дошкільного віку треба підходити з міркою хто здібний,скільки з метою виявити які саме здібності відрізняють малюків одне від одного.Виходячи з цього розроблена модель роботи з обдарованими дітьми.

Методична робота в ДНЗ направлена на підвищення рівня професійної компетентності педагогів,розвиток якостей особистісного зростання дошкільників,інтеграцію родинного і суспільного виховання. В дошкільному закладі зміст методичної роботи реалізується у різних формах.